ERGONOMICZNE  STOŁY  ROBOCZE

 

    

 

Posiadanie odpowiedniego ergonomicznego stołu roboczego jest bardzo istotne!

W pracy zazwyczaj stoły robocze są wykorzystywane przez wielu użytkowników, dlatego ich wysokość powinna być regulowana odpowiednio do potrzeb. Dzięki temu pracownicy na różnych zmianach będą mogli korzystać z jednego stołu roboczego dopasowując jego wysokość do swoich indywidualnych potrzeb! Regulacja wysokości stołu roboczego pozwala pracownikom wypełniać swoje obowiązki w odpowiednio zbalansowanej pozycji ciała, a w dłuższej perspektywie uniknąć nawracających problemów zdrowotnych.

Możliwość dopasowania dowolnej wysokości roboczej produktów ErgoPerfect Workstation pozwoli pracownikowi na wykonywanie pracy w odpowiednio zbalansowanej pozycji, a tym samym pozwoli uniknąć poważnych i przewlekłych, długookresowych problemów zdrowotnych.


Wszystkie stoły robocze ErgoPerfect posiadaja certyfikat CE.

Wszystkie stoły robocze ErgoPerfect posiadaja 5-letnia gwarancję!

Wszystkie meble Ergomat Eroperfect są objęte 5-letnia warunkową gwarancją w zakresie uszkodzeń części, z których zostały wykonane. Okres gwarancyjny rozpoczyna się z dniem nabycia. Gwarancja nie obejmuje zniszczeń związanych z nieprawidłowym lub nie zgodnym z przeznaczeniem użytkowaniem produktu . W przypadku pytań dotyczących użytkowania mebli i komponentów  ErgoPerfect w określonych warunkach środowiskowych należy skonsultować się z dystrybutorem lub osobą reprezentującą firmę Ergomat.


 

Wybierz spośród szerokiej gamy standardowych lub dopasowanych

blatów stołów, zarówno do użytku w pomieszczeniach

produkcyjnych jak i biurowych.