OCHRANIACZ SAS

Dostępne kolory: żółty
Gwarancja: 1 rok

Ochraniacze SAS są powszechnie stosowane w prawie każdym środowisku produkcyjnym, dystrybucyjnym i magazynowym jako podstawowe zabezpieczenie słupów, filarów lub kolumn podtrzymujących masywne konstrukcje budynków produkcyjnych, magazynowych i innych. Ochraniacze SAS są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów. Modele ochraniaczy SAS dedykowane są kolumną i filarą zarówno o okrągłym przekroju poprzecznym jak i prostokątnym.

Ochrona słupów, kolumn lub filarów systemem ochronny antykolizyjnej SAS ma praktycznie same zalety. Do najważniejszych, decydujących o wyborze standardowej ochrony SAS należą:

 

Są bardzo łatwe w montażu - bez użycia jakichkolwiek narzędzi,

 

Mocne, twarde i bezpieczne - odporne na naprężenia, elastycznie się odkształcają,

 

Pneumatycznie amortyzują - optymalnie absorbują mocne uderzenia,

 

Odporne na wpływ zmian atmosferycznych - do stosowania również na zewnątrz budynków!,

 

Odporne na wpływ zmian temperatury otoczenia - do stosowania również w chłodniach,

   

Odporne na promieniowanie UV - długotrwale zachowują swój jasnożółty - widoczny kolor.  

 

 Dowiedz się więcej – pobierz broszurę PDF!


OCHRANIACZ SSS

Dostępne kolory: żółty
Gwarancja: 1 rok

System ochrony kolumn i filarów SSS jest nową alternatywą dla zabezpieczenia wszelkiego typu kolumn i słupów. Ochraniacz SSS PROTECT-IT MAXI został zaprojektowany, aby w prosty i szybki sposób zbudować samodzielnie - bez użycia narzędzi skuteczną tarcze ochronną. Modułowa konstrukcja SSS zapewnia jednakową absorbcję siły uderzenia ze wszystkich kierunków. W przypadku mocnego uderzeania przez pojazd wewnątrzmagazynowy lub inny zniszczeniu ulega tylko kilka modułów całej tarczy ochronnej SSS. Takie rozwiązanie pozwala zachować produktom SSS pozycje najtańszego produktu ochrony kolumn i filarów na rynku nie tylko z punktu widzenia taniej naprawy tarczy (wymiana zaledwie paru modułów SSS), ale również bardzo niskich kosztów re-instalacji.

 

Dodatkowym atutem moudularnego systemu ochrony SSS jest możliwość dopasowania sieci modułów do prawie każdego kształtu kolumny, filaru występującego w dzisiejszych konstrukcjach budowlanych (prostokątnego, w kształcie ’H’, w kształcie ’I’, owalnego, kulistego, eliptycznego, również dostosowane do instalacji na ścianie) .

 

Do stosowania w chłodniach (do - 40°C). Odporne na promieniowanie UV oraz zróżnicowane warunki atmosferyczne (do zastosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz magazynów). Produkt jest zgodny z międzynarodowymi regulacjami FEM 10.02.02 oraz AS 4084.

 

Tarcza ochronna SSS neutralizuje uderzenia o sile przekraczającej 400 Nm!

 

Dowiedz się więcej o produkcie – pobierz broszurę PDF!