Kształty DuraStripe 5S

Dostępne kolory: 7 podstawowych kolorów
Gwarancja: 2 lata

Kształty DuraStripe doskonale nadają się do użycia dla  5S lub Six Sigma i są dostępne w szerokim wachlarzu wykrojonych kształtów i  liter w systemie „oderwij i przyklej”. Produkt zapewnia trwałe oznakowanie powierzchni i przedstawia instrukcje bezpieczeństwa. Jest  odporny na nacisk spowodowany ruchem pieszych i wózków widłowych. Kształty DuraStripe dzięki zastosowaniu techniki „oderwij i przyklej” są bardzo łatwe w montażu i rekonfiguracji. Stosując je oszczędzisz zarówno czas jak i środki przeznaczone na tradycyjne malowanie podłoża.

Kształty strzałek i kształty odbitych stóp idealne posłużą do wyznaczenia ścieżek ruchu. Kształty DS Puxs doskonale spełnia swoją funkcję w obszarach o wzmożonym natężeniu ruchu. Literki i cyfry DuraStripe stanowią idealne narzędzie do oznaczenia podłoża, a także mogą służyć do komunikacji z pracownikami i operatorami wózków widłowych.

Idealny do zastosowania na podłożu w średnim stanie. Produkt jest łatwy w montażu.
Dzięki zastosowaniu oszczędzasz czas przeznaczony na wyschnięcie, utwardzenie tradycyjnej farby, wentylację pomieszczenia, co powoduje przestoje i zmniejsza produktywność.