PRODUKTY ZAPEWNIAJĄCE OCHRONĘ ANTYKOLIZYJNĄ

  

 

SA POWSZECHNIE STOSOWANE W ŚRODOWISKU

PRODUKCYJNYM, DYSTRYBUCYJNYM I MAGAZYNOWYM

 

     

Wszystkie rozwiązania ochronne oferowane przez niemieckiego producenta IWS Handling są wysokiej jakości produktami, spełniającymi podstawową i najważniejszą funkcję – zapewniają bezpieczeństwo pracy w ośrodkach produkcyjnych, dystrybucyjnych i magazynowych.

 

Kompleksowa oferta, wysoka jakość produktów ochronnych oraz ich łatwość w montażu spowodowały, iż rozwiązania ochronne IWS są obecnie najczęściej wybieranym sposobem zabezpieczania konstrukcji magazynowych oraz ochrony obszarów produkcyjnych i dystrybucyjnych.

 

Innowacyjna technologia ochronna zastosowana w rowiązaniach ochronnych IWS  zapewnia długotrwałą ochronę zabezpieczanej konstrukcji, nawet po wielkorotnym jej naruszeniu poprzez kolizje z pojazdami wewnątrzmagazynowymi.

Re-instalacja systemu po kolizji jest bardzo prosta i zabiera minimum czasu potrzebnego na ponowne 100 %  zabezpieczenie konstrukcji.

 

Wszystkie produkty IWS są zgodne z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa pracy oraz całkowicie spełniają wszystkie najważniejsze wymagania stawiane przez regulacje Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Polsce. Idealnie znajdują swoje zastosowanie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obietów przemysłowych oraz są dobrze widoczne praktycznie we wszystkich warunkach operacyjnych.

 

Więcej informacji na temat wybranych produktów ochronnych IWS znajdą Państwo w dedykowanych zakładkach Logipost - Bezpieczeństwo w Magazynie! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  PRODUKTY OCHRONNE IWS @ BEZPIECZEŃSTWO W MAGAZYNIE