Ergomata Hygiene

Dostępne kolory: zielony szary niebieski czerwony
Gwarancja: 3 lata

Idealnie nadaje się do stosowania w przemyśle spożywczym i w laboratoriach. Jest przeznaczona do stosowania w środowisku, w którym wymaga się szybkiego i łatwego codziennego czyszczenia. Jest odporna na substancje chemiczne i wysoce ergonomiczna. Mata Hygiene jest autoklawizowana i posiada wyjątkowe cechy czystości antybakteryjnej. W celu łatwej identyfikacji i kontroli zanieczyszczeń jest dostępna w 4 żywych kolorach. Spełnia standardy USDA i CFIA. Cleanroom ISO Class 5 (Class 100).

 

Wszystkie produkty firmy Ergomat podlegają warunkowej gwarancji jeśli tylko użytkowano je zgodnie z przeznaczeniem*, nawet  przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

* Poprzez użytkowanie zgodne z przeznaczeniem rozumie się korzystanie z maty przez użytkownika pozostającego w pozycji stojącej, poruszanie się  po niej  w odpowiednim obuwiu pracowniczym, w otoczeniu, w którym temperatura powietrza nie przekracza 25 º C, a wilgotność powietrza 80%.

 

Dopasowanie rodzaju maty zależy od charakterystyki otoczenia w Państwa firmie oraz od specyfiki miejsca, w którym mata będzie wykorzystywana.