Ergomata Endurance

Dostępne kolory: czarny
Gwarancja: 3 lata

Ergonomiczna mata Endurance jest wykonana z najwyższej jakości, czystej gumy kauczukowej. Została zaprojektowana tak, aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo pracy użytkowników. Posiada specialnie zaprojektowaną strukture drenażową i ergonomicznie wyprofilowana doskonale spełni swoją funkcję w każdym mokrym i bardzo mokrym środowisku pracy. Działanie chemikaliów na metę nie wpływa na jej jakość, nie powoduje efektu skurczenia, nabrzmienia czy poszeżenia objętości. Zaletą maty Endurance jest jej doskonały system odwadniający jak również doskonałe właściwości antypoślizgowe.

 

Wszystkie produkty firmy Ergomat podlegają warunkowej gwarancji jeśli tylko użytkowano je zgodnie z przeznaczeniem*, nawet  przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

* Poprzez użytkowanie zgodne z przeznaczeniem rozumie się korzystanie z maty przez użytkownika pozostającego w pozycji stojącej, poruszanie się  po niej  w odpowiednim obuwiu pracowniczym, w otoczeniu, w którym temperatura powietrza nie przekracza 25 º C, a wilgotność powietrza 80%.

 

Dopasowanie rodzaju maty zależy od charakterystyki otoczenia w Państwa firmie oraz od specyfiki miejsca, w którym mata będzie wykorzystywana.