Ergomata Sticky Mat

Dostępne kolory: szary biały
Gwarancja: 0.8 roku

Korzystanie z maty typu Sticky pozwoli w szybki, wygodny i bezpieczny sposób wyczyścić podeszwy obuwia bądź jakiekolwiek inne elementy lub przedmioty przed wejściem do strefy sanitarnej. Użytkowanie mat typu Sticky znacznie ogranicza przedostawanie się zanieczyszczeń przemysłowych. Wyraźnie rozdzielone arkusze chronią górną warstwę maty sticky zanim będzie gotowa do użycia. Poszczególne karty są ponumerowane kolejno tak, aby wskazać liczbę pozostałych arkuszy, co przy rozkładaniu maty pozwala utrzymać kontrolę nad liczbą pozostałych arkuszy i zapobiega jednorazowemu wykorzystaniu wielowarstwowych arkuszy. 

 

Wszystkie produkty firmy Ergomat podlegają warunkowej gwarancji jeśli tylko użytkowano je zgodnie z przeznaczeniem*, nawet  przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

* Poprzez użytkowanie zgodne z przeznaczeniem rozumie się korzystanie z maty przez użytkownika pozostającego w pozycji stojącej, poruszanie się  po niej  w odpowiednim obuwiu pracowniczym, w otoczeniu, w którym temperatura powietrza nie przekracza 25 º C, a wilgotność powietrza 80%.

 

Dopasowanie rodzaju maty zależy od charakterystyki otoczenia w Państwa firmie oraz od specyfiki miejsca, w którym mata będzie wykorzystywana.