Ergomata Softline

Dostępne kolory: czarny szary niebieski
Gwarancja: 3 lata

Ze względu na wysoką odporność na oleje i oddziaływanie czynników petrochemiczych idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach, gdzie panuje wysoka temperatura. W szczególności wykazuje właściwości ergonomiczne w środowisku zawilgoconym. W kontakcie z nadmierną ilością płynów poszczególne części Softline mogą zostać odłączone tak, aby umożliwić osuszenie. Wykazuje wyjątkowe właściwości antypoślizgowe, nawet w kontakcie z tłuszczem lub olejami. Posiada certyfikat do stosowania w czystych pomieszczeniach ISO Class 5 (Class 100).

 

Wszystkie produkty firmy Ergomat podlegają warunkowej gwarancji jeśli tylko użytkowano je zgodnie z przeznaczeniem*, nawet  przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

 

* Poprzez użytkowanie zgodne z przeznaczeniem rozumie się korzystanie z maty przez użytkownika pozostającego w pozycji stojącej, poruszanie się  po niej  w odpowiednim obuwiu pracowniczym, w otoczeniu, w którym temperatura powietrza nie przekracza 25 º C, a wilgotność powietrza 80%.

 

Dopasowanie rodzaju maty zależy od charakterystyki otoczenia w Państwa firmie oraz od specyfiki miejsca, w którym mata będzie wykorzystywana.